Что мы делаем?

Мы делаем людей Сильнее, Спокойнее, Совестливее

т.е. Лучше

Навык

Мы даем Навыки.

Свою Жизнь наполните

смыслом сами.

наука о простом

Простые способы.

Простые действия.

Непростые результаты.

Не бійся нічого

Не бійся нічого,

Що можеш побачити.

Та й чого не можеш.

Где использовать?

- межличностное общение

- работа

- спорт

- любые виды обучения

О Спасе. Теория

Наука до здійснення бажаннь.

Характерство полягає в тому, щоб звичайні речі використовувати незвичайним чином або користуватись явищами навпаки. Всі явища психіки мають асоціативні властивості, а це означає, що працюють в оба боки, себто у зворотньому напрямку - також.

Й виникає питання, чи не можливо неефективні дії , які були ефективно здійснені (адже ви успішно досягли небажаних наслідків?), запустити у зворотньому напрямку та зробити ефективними ефективні дії (бажані вже), при цьому щоб ці дії відбувалися несвідомо або підсвідомо. А то й взагалі у суспільно-підсвідомому.

Якщо ви уважно читали попередні статті (плетіння й розплетіння й дійсно зрозуміли про що там мова, то висновок простий: треба «накоїти» собі «карму» або МРЛ – мовно-руховий ланцюг і хай воно собі працює. Мовою програміста – зробити підпрограму, яка у заданих умовах відпрацьовує задані дії, не відволікаючи свідомість, яка може в цей час займатись будь-чим. Найцікавіше в цьому, що у підсвідомості набагато більше важілів для впливу, як на вашу поведінку, так і на оточуюче середовище.

Відмінність полягає в тому, що утворюється це свідомо, а потім вже несвідомо працює.

Загальні засади цієї праці:

  1. Оскільки в пам’яті нічого не має, треба зробити уявний образ бажаного, як би воно ВЖЕ Є.
  2. Цей образ потрібно перевірити на ті відчуття, що він викликає в тілі на рівному тлі відчуттів – будь-яким чином.
  3. Якщо відчуття бажаного рівні та комфортні, тобто позитивні – цей образ насичується цими комфортними відчуттями й розміщується в тілі.
  4. У відмінності від типу бажання – «я щось роблю» або «для мене щось роблять» – змінюється місце розташування «карми» - у цьому випадку послідовність власних дій або зовнішніх подій – жаданих у створеному образі.

Це й є пропустити бажання крізь серце. Як що проходить - все добре, якщо ні - краще цього не робити, принаймні у конкретному вигляді. 

Цебто з бажаннями тра бути обережними, бо як вони не здійснюються, а світ змінюється, вони стають «кармою».

З іншого боку, коли бажання не здійснилося – той образ, що був розміщений у тілі видаляється так само легко, як і розміщувався. 

 

Вы здесь: Home Разделы О Спасе. Теория Наука до здійснення бажаннь.