Что мы делаем?

Мы делаем людей Сильнее, Спокойнее, Совестливее

т.е. Лучше

Навык

Мы даем Навыки.

Свою Жизнь наполните

смыслом сами.

наука о простом

Простые способы.

Простые действия.

Непростые результаты.

Не бійся нічого

Не бійся нічого,

Що можеш побачити.

Та й чого не можеш.

Где использовать?

- межличностное общение

- работа

- спорт

- любые виды обучения

О Спасе. Теория

Дещо поряд - один з найзагальніших принципів Спасу.

Як тільки ми відходимо увагою від тіла фізичного(ТФ), або йдемо увагою всередину нього, як починаємо дивитися, чи немає чогось такого поряд з тілом, та бачити це, не уявно, та не так що здається – а впевнено й звичайними очима, то десь тут починається Спас та Характерства.

 

«Дещо поряд» із звичайним – це, такий собі, один з найзагальніших принципів Спасу.

Відносно до тіла фізичного (ТФ) Спас складається з культури рухів.
У давні часи, культура рухів потрібна була у двох випадках, праця та війна. Не даремно Леонід Безклубий, повертаючи нам нашу спадщину Звичаю у вигляді  карбів (скарбів) казав, що воювати треба як працювати.

Це має означати як пристосування рухів з повсякденної праці до війни, в данному випадку, до рукопашу, так і ємоційні стани. Тобто яка ненависть коли косиш жито? Так і на війні, ворог це той бур’ян, що треба повисмикувати, чи потрібно його ненавидіти при цьму? Ні. Але, коли ми читаємо про  самураїв чи Кастанєду – там писано, що потрібна ємоційна відстороненність.

Мені дуже цікаво, чим саме, Безклубий гірший за самураїв? Тим що про нього кино не зняли? Чим Скульський, Безклубий, Чумаченко та інші автори з цієї теми гірші за Кастанєду? Тим що 12 чи 24 книги не написали й не переведені на 10 мов?

 

То й шо? Може вже достатньо «в свайом атєчєствє прарока нєт»? Може вже хай у нашій Батьківщині з’являться суто наші пророки?

Ну, або нехай.

Вы здесь: Home Разделы О Спасе. Теория Дещо поряд - один з найзагальніших принципів Спасу.