Что мы делаем?

Мы делаем людей Сильнее, Спокойнее, Совестливее

т.е. Лучше

Навык

Мы даем Навыки.

Свою Жизнь наполните

смыслом сами.

наука о простом

Простые способы.

Простые действия.

Непростые результаты.

Не бійся нічого

Не бійся нічого,

Що можеш побачити.

Та й чого не можеш.

Где использовать?

- межличностное общение

- работа

- спорт

- любые виды обучения

О Спасе. Практика

Тих. Тиша. Підвішений язик. Зупинити внутрішній діалог за п’ять хвилин.


Як це робиться.
Верхнє небо увігнуте. Потрібно всю верхню площину язика зігнути догори, підняти сам язик і притиснути його до піднебіння, створюючи ефект присоски, язик повинен прилипнути до піднебіння і висіти вільно і розслаблено, під своєю вагою.


Ну, власне і все. Проведіть в цьому стані деякий час, почитайте книгу. Думаю, помітите кілька речей. По-перше, книга читається швидше, погляд ковзає по тексту, але все зрозуміло. Так, саме, так … це відмінний прийом для швидкочитання, спасибі нашим дідам, зберегли його до нашого часу.


Тепер перш ніж виконувати будь-яку з вправ у книзі, спочатку підвісьте язик, взагалі, цей стан досить комфортний і складає перше характерство – хитре застосування простої речі. Наприклад, знаючи про свою надмірну балакучість, ви потрапляєте в ситуацію, де розумієте необхідність мовчання. Якщо ви упіймали себе на думці, що потрібно заткнутися і слухати – підвісьте язика. Результат вас задовільнить. Дуже корисна навичка для початківця психолога-консультанта, який ще не привчив себе не давати порад й слухати клієнта.
Цей метод входу в Тих має ще деякі особливості і властивості, їх поки не можна розповідати. Поки тільки потрібно сказати, що вони є.
Зупинити внутрішній діалог? За п’ять хвилин? Як два байти відіслать!

Вы здесь: Home Разделы О Спасе. Практика Тих. Тиша. Підвішений язик. Зупинити внутрішній діалог за п’ять хвилин.