Что мы делаем?

Мы делаем людей Сильнее, Спокойнее, Совестливее

т.е. Лучше

Навык

Мы даем Навыки.

Свою Жизнь наполните

смыслом сами.

наука о простом

Простые способы.

Простые действия.

Непростые результаты.

Не бійся нічого

Не бійся нічого,

Що можеш побачити.

Та й чого не можеш.

Где использовать?

- межличностное общение

- работа

- спорт

- любые виды обучения

О Спасе. Практика

Чотири якості "Червоної Дошки" для досягнення Стану

 

Розмір.

Сама по собі червона дошка повинна бути розміром з формат А1 або з ватман або інакше на пів довжини ступні вперед від ваших ніг, також на пів ступні назад, на одну ступню в один бік та в інший, вправо і вліво ширше плечей, в абсолютних цифрах це десь 80 сантиметрів в поперек та 60 вздовж плюс мінус 10.

Товщиною ця дошка повинна бути від 15 сантиметрів, чим вона товща тим сильніші та яскравіші відчуття. Але спочатку не потрібно робити її занадто товстою та занадто великою, тобто починати потрібно з указаних розмірів: 80 на 60 на 15.

Колір.

Дошка не є пофарбованою зверху, вона якась така дивна дошка, профарбована наскрізь. Ви можете дивитися їй всередину і бачити червоний колір наскрізь, бо вона прозора.

Тобто первинний образ такий: червона дошка розміром  80 на 60 на 15, червона наскрізь і знаходиться у вас під ногами в Уяві, але Зір спрямован у низ під ноги.

 

Як ви змогли чітко собі уявити цей образ, чітко побачити, що дошка знаходиться під ногами, змішуючись у подвійний образ з фізичною підлогою та змінюючи образ того на чому ви стоїте так, якби підлоги нема, хоча насправді вона нікуди не поділась.

Після того як ви зробили цей образ червоної дошки та розмістили його під ногами, далі вам нічого не потрібно робити, потрібно тільки чекати, зосередивши увагу на відчуттях.

 

Під час очного навчання на цьому місці далі немає супроводу словами, бо потрібно дочекатися, як у людей мимовільно почнеться цей процес але оскільки це стаття для соцмереж то потрібно описати, що саме буде відбуватися.

То у другий частині.

Вы здесь: Home Разделы О Спасе. Практика Чотири якості "Червоної Дошки" для досягнення Стану