Что мы делаем?

Мы делаем людей Сильнее, Спокойнее, Совестливее

т.е. Лучше

Навык

Мы даем Навыки.

Свою Жизнь наполните

смыслом сами.

наука о простом

Простые способы.

Простые действия.

Непростые результаты.

Не бійся нічого

Не бійся нічого,

Що можеш побачити.

Та й чого не можеш.

Где использовать?

- межличностное общение

- работа

- спорт

- любые виды обучения

Разделы

Чумаченко Василий Андреевич.

Крок у майбутнє. Відроджене Православ’я.

26 листопада 2010 року сміливо можна віднести до Дня Відродження орійської спадщини на теренах України. У будинку Національної спілки письменників України відбувся захід присвячений перекладу Джоном Стойком історичного для України документу, відомого у світі як «Манускрипт Войнича».
Дослідження провідних вчених у Благодійному фонді пам’яті Юрія Миролюбова впевнено доводять, що світогляд оріїв з Нижнього Подніпров’я лежить в основі пануючої сьогодні індо-європейської культури.
Той образно-понятійний світ, на який вона постала, є витоком вирішення оріями великої світової проблеми супраментального плану. Закони, що виведені ними в «Рукописі Войнича», сьогодні можуть бути покладені в основу відродження культури справжньої людини на землі.
Нові дослідження сакральних законів цілісного неба оріїв, які стали можливими завдяки подальшому перекладу рукопису українською письменницею Вікторією Галех дозволють новим поглядом дивитись на активність Сонця та Місяця, що уримуютьв собі программу розвитку живого на Землі. Ці відкриття, зроблені в наші часи, дозволяють говорити про українців та їх культуру як про хранителів Знань давніх рахманів, спадкоємне знання яких зберігається у «Рукописі Войнича». Сьогодні цей шлях веде до вирішення тих проблем, які були накопичені людством за постіндустріальний період розвитку. 
Результати дослідження цього питання в Україні знову виводять її на провідне місце у розбудові нової культури справжньої людини, яка буде панувати на Землі у третьому тисячолітті.
Раннє Православ’я, відоме сьогодні вже як язичництво, було формою природної адаптації до патерн умов ареалу проживання. Тільки така відроджена релігія знання може сьогодні врятувати людство від виродження та гарантувати його успішний розвиток у тих випробуваннях, які несе у собі день майбутній.  
Науково-дослідний центр благодійного фонду пам’яті Юрія Миролюбова.

Вы здесь: Home Разделы Новости Последние новости Чумаченко Василий Андреевич.